AKTUÁLNĚ

 

tanVážení taneční přátelé,

zhruba od března letošního roku jsme měli tyto stránky (díky nepřejícné záškodnické činnosti nám neznámých individuí), jak jste jistě zaznamenali, mimo provoz. Díky našemu členu Lukáši jsou stránky opět v provozu, bohužel se však poztrácela spousta obrázků a možná i jiných věcí. Než je najdu a doplním, omlouvám se za tyto nedostatky, které nejsou způsobeny Vaším počítačem. Bohužel, i na začátku února ještě nejsme plně funkční co se stránek týče- nejnovější aktuality najdete zde a v sekci kalendář potom program na únor.

Taneční kurzy pro dospělé- základní

4. února začíná další kurz základních tanečních. Další informace naleznete když kliknete na záložku taneční kurzy, odkaz taneční pro dospělé.

Taneční kroužek pro děti

Pokud se chcete dozvědět více, klikněte na záložku TANEČNI KLUB TWEET, odkaz děti 2.

TK TWEET je ve vitríně!!

Tento článek už víceméně napsal Karel, nebudu tedy složitě vymýšlet něco jiného a nechám ho promluvit:

Minulý týden svět světa spatřil 1. venkovní místečko věnované představení a prezentaci našeho tanečního klubu TWEET v Uherském Hradišti. Toto místečko se nachází v průchodě domu č. 1306 -od obchodního domu Centrum směrem na ulici Františkánská (pokud  nerozumíte tak úplně, co Karel naznačil, tak přeložím: TK má vitrínu na zmíněné adrese). A opět Karel:
   Řečeno slovy klasika:
……..Taneční klub TWEET je naše srdeční záležitost, tančíme s láskou, pro radost svou i svého okolí, a proto je důležité tuto vášeň alespoň špetkou vložit do našeho vitrinového království tance, aby oslovilo, zaselo semínko tanečního čertíka a přimělo i ostatní si říct, proč to nezkusit vTK TWEET ……..                           ( no není úžasný?)

 

Karlova paterka

Přestože dospáváme po plesech a maškarních bálech, Karlova pravidla platí pořád. Nabraná kila navíc je potřeba pohybem  dostat zase dolů.

Karlovo pěti-pravidlo tréninku:
1. Přijít na trénink min. 5 minut před začátkem
2. Míti oblečen sportovní – pohodlný oděv a taneční obuv
3. Hraje-li taneční hudba od DJ Tweet principála aktivně tančím do roztrhání bídného těla
4. Dodržovat pitný režim
5. Tancovat srdcem s úsměvem na líci

 Jirka

 Starší články a videa

si můžete prohlédnout na stránce TO UŽ TADY BYLO. Do galerie jsem naposled přidal foto ze semináře Salsy, Argentinského tanga a posledního tanečního večera

Treninky

tanečního klubu TWEET budou probíhat  v úterky od 18 30 do 20 30 hod., nově ve velkém sále sokolovny Staré Město . Data treninků jsou uvedena na stránce KALENDÁŘ.         

Kdo máte zájem se do tanečního klubu TWEET přidat:

Nebojte se, nikoho jsme zatím neukousli, pokud máte chuť si s partnerem zatančit a podívat se mezi nás, určitě neváhejte. Na sebe hoďte pohodlné oblečení /triko, tepláky apod./, na nohy taneční boty, láhev pití a dobrou náladu do batůžku. Nehoníme se po soutěžích, tančíme hlavně pro radost.
Tak na viděnou příští týden v Sokolovně!
Přeji hezký den, hezký večer a dobrou noc.

opět Jirka