TANCUJTE S NÁMI

Najdete nás ve Společensko kulturním centru ve Starém Městě (sokolovna)sokolovna v rámu

 

Naše taneční prostory:

z balkonu v rámu   přísálí v rámu

 

 

 

 

Velký divadelní sál

Přísálí divadelního sálu

 

Rozpis tancování

 Taneční tréninky probíhají v úterky (sezóna 2017-2018), taneční pátky v pátek a někdy chodíme cvičit i v neděli. V úterky od 18 30 do 20 30 hodin v Sokolovně ve Starém Městě ve velkém sále. Mimo tyto dny a časy tancujeme  dle zájmu a naplánovaných seminářů.  Každou lekci se převážně věnujeme nácviku jednoho tance.
Aktuální data treninků a tanečních akcí jsou uvedena na stránce kalendářsalsa 1

salsa 2

Pokud máte zájem a chuť si zatancovat, naučit se v tanci něco nového, přijďte mezi nás.

Buď můžete přijít:

a) v civilu jenom omrknout situaci, nebo

b) ve sportovním a přímo do tancování skočit rovnýma nohama.

Pokud se rozhodnete pro variantu b (rovné nohy), stačí sportovní oděv a obuv vhodná pro tanec- ne tedy tenisky (pokud zrovna není kurs salsy nebo rock and rollu, což je předem avizováno) a něco na pití.

A co je důležité – dobrou náladu, tančíme pro radost.


Aktuální informace: momentálně ( konec září 2017) sháníme tanečnici pro Martina, 24 roků, 193 cm.,  máte- li chut´do tance, neváhejte.

Dotaz: neumím tančit nebo jsem tančil(a) dávno, mám skromné základy, můžu se k vám přidat?

Odpověd´: ano, členové klubu mají vstup zdarma i do kurzů základních a pokračovacích tanečních, takže můžete v úterky na trénincích pochytat nějaké rozumy a zároven´se učit ( nebo oprašovat znalosti) ve zmíněných tanečních kurzech.

Dotaz: Platí se členství v klubu?

Odpověd´: ano, vydělávající členové klubu platí za pololetí 1300 Kč, studenti ,myslím, 1000 nebo 800 Kč, ted´nevím. Poplatek je použit na pronájem sálu, občerstvení na tanečních večerech, seminářích, platí se z něj případně i živá hudba na tanečních večerech a další věci nutné pro chod kroužku. V ceně je potom zahrnut volný vstup na úterní tréninky, volný vstup do tanečních kurzů pro začátečníky i pokročilé, volný vstup na veřejné taneční pátky, volný vstup na taneční večery pořádané TK TWEET a volný vstup na všechny taneční  semináře ( např. Salza, Argentinské tango  apod.).

Dotaz: Pokud chci s vámi tančit, musím mít partnera?

Odpověd´: Je lepší přijít v páru. Pokud ovšem tanečního pertnera nemáte, nezbývá než počkat až se někdo další přihlásí. Na tréninky můžete chodit i sami- ostatní členové se snaží věnovat i jednotlivcům a spousta techniky se dá trénovat samostatně.