TANEČNÍ KURZY KYJOV

TANEČNÍ KURZY KYJOV2_spolecne

 

   Jako  každoročně, tak i v letošním roce, Městské kulturní středisko Kyjov ve ve spolupráci s naší Taneční školou pořádají Taneční kurzy pro střední školy. Do kurzu pro začátečníky se mohou přihlásit studenti středních škol a učilišť, kteří buď ještě nemají za sebou taneční kurzy, nebo kteří již  v minulosti mají za sebou taneční kurzy a chtěli by si je zopakovat ještě jednou, případně by je chtěli absolvovat se svými mladšími kamarády. Přihlášky jsou k dispozici na MKS Kyjov.

Začátek tanečního kurzu pro začátečníky je naplánován na 29. září 2016 na 18 00 hod. ve velkém sále MKS Kyjov

  V kurzu taneční a společenské výchovy se během 11 lekcí protančíte od úplných začátků až ke složitějším tanečním prvkům. Zábavným tancům je věnována lekce prodloužená a celý kurz ukončí lekce slavnostní, na které hraje živá hudba, a na které shlédnete taneční vystoupení nebo si zasoutěžíte v kotilionkové volence o ceny. V klasických výukových lekcích a na prodloužené lekci je hudba reprodukovaná z kvalitních CD nosičů fundovaným zvukařem, který dokonce i na přání jednotlivých tanečníků a tanečnic je schopen pustit jimi zvolenou taneční skladbu (po předchozí dohodě).  Součástí lekcí jsou lekce vymykající se klasickým tanečním, například lekce pyžamová, maškarní nebo obrácená.

CO SE V NAŠICH ZÁKLADNÍCH TANEČNÍCH NAUČÍTE:                                               tlač valčík je když

  • tance latinskoamerické a jazzové: čača, jive, blues, slowrock
  • tance standardní a kolové: waltz, valčík, tango, polka, foxtrot, mazurka
  • tance ostatní: kvapík, letkiss, rytmický clock, slavnosní polonéza
  • součástí výukových lekcí je i společné fotografování s možností zakoupení fotografií

 

KDE BUDOU LEKCE PROBÍHAT:

  • MKS Kyjov (velký estrádní sál): výukové, doplňkové lekce, společné fotografování, Prodloužené lekce a Závěrečné lekce.
  • Informace o zařazení do jednotlivých skupin obdrží zájemci u p.Něničkové na MKS.

Při účasti v Kurzu společenské a taneční výchovy je nutné počítat s dodržováním Interního řádu, který specifikuje i oblečení jak pro pány, tak pro dámy.

Informace o kurzu nejdete též na internetové adrese www.agenturamarketa.cz, v sekci taneční kurzy.