NAŠI PARTNEŘI

Naši partneři:

 

Staré Město u Uherského Hradiště

Nadace SYNOT

Nadace Děti-kultura-sport byla založena 11. 7. 2000.

Oficiálně pak zahájila svou činnost 1. 9. 2000.

Od této doby rozdala stovky milionů korun a zařadila se tak mezi nejštědřejší nadace

v České republice.  Na podzim roku 2012 se Nadace Děti – kultura – sport přejmenovala na Nadaci SYNOT.

Jejími nejvýznamnějšími donátory jsou totiž zejména společnosti skupiny SYNOT.

http://www.nadacesynot.cz

 

Agentura MARKÉTA

Výuka společenského tance pro všechny věkové kategorie, individuální lekce tance, svatební tanec, DJ hudba na Vaši akci… svatby, oslavy, večírky ….Barevná světla, mlhovač, lasery a pod.

http://www.agenturamarketa.cz

Další adresy, které se můžou hodit:

 Madusong Madusong – hudební skupina, která nás doprovází od počátku našeho tančení v klubu TWEET na tanečních večerech. Hrají samozřejmě k standardním i latinskoamerickým tancům, u nás i v zahraničí, na svatbách i jiných oslavách. Na stránkách http://www.madusong.estranky.cz/jsem se dozvěděl jejich motto : Kdo má zájem, tomu hrajem.
 salsa V roce 2006 Radek Kubiš společně s Klárou Kollárovou založili taneční školu SalsaZlín, kde se vyučují taneční styly salsa, merengue, bachata, zouk, west coast swing a další. R.Kubiš vede kurzy pro párové tancování, sólo tancování – styling a individuální lekce. Ve spojení s tancováním se zabývá organizaci společenských akcí jako například taneční večery, plesy, párty, firemní akce, víkendové taneční pobyty pro páry i jednotlivce. Pro TK TWEET vedli již několikrát seminář salsy.
Více se dočtete na adrese:
salsazlin.cz
 rokec Jaromír Bártík z Rokecu Zlín, z.s. vedl pro TK TWEET již nejednou seminář  rock and rollu. Pokud zrovna nevede náš seminář, zúčastňuje se nejen jako porotce, ale i jako odborný dozor soutěží Českého svazu akrobatického rock and rollu. Nejen jeho, nýbrž i celý Rokec najdete na adrese :
www.rokeczlin.cz
 Arg. tango

 

Pavel a Evelína Jochovi vedli pro náš taneční klub seminář Argentinského tanga. Absolvovali několik kurzů a workshopů a neustále se dále vzdělávají a procvičují, například v Brně u manželů Nečasových, u maďarských lektorů v Bratislavě a pravidelně jezdí také k renomovaným italským lektorům do Trenčína. Pokud by jste se chtěli o tomto krásném tanci plným vášně dozvědět více nebo se jej naučit, kontaktujte Pavla Jocha na adrese:

joch_pavel@volny.cz