POKRAČOVACÍ TANEČNÍ PRO STŘEDNÍ ŠKOLY

POKRAČOVACÍ TANEČNÍ PRO STŘEDNÍ ŠKOLY

dvojice 3Většinou v jarních termínech, v SKC Staré Město (sokolovna), se na základě zájmu organizují tzv. Pokračovací taneční, do kterých se mohou přihlásit jak čerství absolventi Základních tanečních kurzů, tak i tanečníci, kteří mají základní taneční již dříve za sebou a chtěli by si opět osvěžit již zapomenuté základní kroky všech tanců a přidat k nim i  nové, další taneční prvky. Na základě dovedností tanečníků v pokračovacích kurzech se vyučují i nové tance a jejich následné taneční prvky.

Pro Pokračovací taneční je potřebný minimální počet 20-ti tanečních párů, přičemž je nevhodnější se přihlašovat v tanečních dvojicích. Nejsou výjimkou i samostatně přihlášení tanečníci a tanečnice, ale po předchozí telefonické nebo osobní dohodě. Předpokládaný počet výukových lekcí je celkem osm a jako doplněk je účast na jedné prodloužené lekci a jedné závěrečné lekci v Základních kurzech tanečních. Samozřejmostí potom je i v případě zájmu účast na Pyžamovém večeru základních tanečních.

V našich pokračovacích tanečních na Vás čeká:dvojice 4

  • 8 vyučovacích lekcí
  • 1 Poslední lekce – název ,,Poslední lekce 1000 krát jinak,, mluví za vše 🙂

 

V našich pokračovacích tanečních se naučíte:

  • nové latinskoamerické tance: sambu, rumbu a mambo
  • do již zvládnutých tanců ze základních tanečních jednoduché taneční sestavy

Cena kurzu:

  • 1.200,- Kč (do kurzu je nejlépe hlásit se v taneční dvojici)

V současné době  neprobíhá žádný kurz pokračovacích tanečních pro středoškoláky, pokud bude nějaký v dohledu, vyvěsím termíny s předstihem stejně jako u základních tanečních.