ZA DVEŘMI KLUBU

Za dveře se toho vleze, třeba:  recepty

Jaromír je nejen zakládající člen tanečního klubu TWEET ale i všestranně nadaný člověk. Kromě tance se věnuje turistice, myslivectví a v neposlední řadě rád a dobře peče. Svoje výtvory nosí k posouzení na naše tréninky a ještě se nestalo, že by něco odnášel domů. Snad jen dobře vyčištěné misky a tácky. Protože byl mezi našimi členy zájem o recepty, Jarek se uvolil občas něco napsat a podělit se tak s ostatními. Stejně je ale nejlepší, když už nějakou tu dobrotu donese přímo upečenou.

 

 

obrázky 2

Titulek v rámečku je asi všeříkající, nevím co dodat. Občas se stane, že o nás napíší noviny nebo jiné periodikum (ještě jednou a bude to podruhé) a nevidím důvod, proč se o to nepodělit. Ono to tak trochu zahřeje (pokud to není kritika).

 

etiketa

 

 

 

Když už začnu trochu zvládat kroky a nemusím se pořád dívat pod nohy, s údivem zaznamenám, že na parketu nejsem sám. Tak nějak začínám tuto stránku o etiketě. Že tanec a etiketa jdou spolu ruku v ruce, o tom asi nepochybuje nikdo. O tom, co je ještě v normě a co už ne, by se daly vést spory. Kolik lidí, tolik asi názorů. Můžu si na plese sundat sako? Někdo ho sundá při první taneční sérii, další by ho nesundal ani za nic. Jak  to vlastně je, osvětlují pravidla etikety.

 

 

 

lepší den

 

 

 

Pro lepší den a nebo na dobrou noc jsem přidal pár vtípků